Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Brosoft Yazılım & Geliştirme

brosoft özel yazılım geliştirme

Brosoft Yazılım olarak deneyimli, çalışkan ve dinamik ekip eşliğinde siz değerli müşterilerimiz için sektörel web tabanlı yazılımlar üretiyoruz. Birlikte çalıştığımız firmaların memnuniyetlerinden ilham alıyor ve yeni yatırımlar ile her geçen gün daha da büyüyoruz.

Gelişen teknolojiyi dinamik kadrosuyla takip eden, değişen müşteri isteklerine yenilikçi çözümler sunabilen bir firma olmanın peşinde olan Brosoft Yazılım, kafe-restoran, ecza ve perde sektörlerinde yazılım çözümleri sunmaktadır.

Ayrıca web tasarım ve işletmenize özel tasarlanabilir, geliştirilebilir çözümler de sunan Brosoft Yazılım teknoloji iş ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Çoğunlukla web tabanlı yazılımlar üreten firmamız pratiklik, çözüm odağı, uygun fiyat gibi anahtar kelimeleri kendisine hedef edinmiştir. Yüksek müşteri memnuniyet oranıyla kendini sürekli geliştiren Brosoft Yazılım sizin de teknoloji partneriniz olmak için can atıyor.

Sadece satış hedefi belirlemeyen Brosoft, satış sonrası sunduğu destek ile partnerlerini asla yalnız bırakmıyor.

Sizinle tanışmaktan çok mutlu olacağımızı belirtir, bizimle iletişime geçmenizi çok isteriz.

  • Ahmet Budaklı

    Verdiği enerji ve kaliteli hizmet ile Brosoft Yazılım tam bir çözüm ortağı. Satıştan sonra da her zaman iç içe olduğumuz bir firma.

    Köşe Grup

Brosoft ile çalışan değerli müşterilerimiz