Anasayfa / Kurumsal / S.S.S.

Brosoft Yazılım & Geliştirme

brosoft özel yazılım geliştirme

Brosoft Yazılım olarak deneyimli, çalışkan ve dinamik ekip eşliğinde siz değerli müşterilerimiz için sektörel web tabanlı yazılımlar üretiyoruz. Birlikte çalıştığımız firmaların memnuniyetlerinden ilham alıyor ve yeni yatırımlar ile her geçen gün daha da büyüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Birkaç sorunuza cevap olması açısından sıkça sorulan sorularımızı sizin için derkedik. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.


Genel Sorular

Özel yazılıma geçiş sürecinde sıkıntı yaşar mıyım?

Büyük şirketlerde ERP sistemlerinin uygulaması tabi ki epey bir sancılı süreçtir. Öncelikle burada sorun teşkil edebilecek kaynakların doğru kullanılması gerekmektedir. Bu sorunların sorumluluğunu yazılım firması kadar da özel yazılım uygulanacak firma da almalıdır.

İletişimin, eğitimlerin ve partnerliğin en üst seviyede olduğu özel yazılım uygulamalarında geçiş süreci çok sancısız, rahat bir şekilde olmaktadır.

Brosoft Yazılım web tabanlı özel yazılım tecribelerinden yola çıkarak müşterilerini yönlendirir ve sağlıklı bir özel yazılım uygulaması sağlar.

Yazılım çözümü sonrası destek nasıl gerçekleşmektedir?

Ürün başlangıç destek paketi üründen üründe farklılık göstermektedir. Web tabanlı programlarımıza uzaktan erişim her an mümkün olduğundan dolayı her an destek alabilmeniz mümkündür.

Özel yazılımın paket programa göre avantajları nedir?

Paket programlar bir sektördeki herkesi hedef alarak, genel ihtiyaçlara çözüm getirme eğiliminde olan yazılımlardır. Fakat işletmeniz için yaptıracağınız bir özel yazılım, tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda dizayn edilecek ve özel sorunlarınıza özel çözümler getirecektir.

Bu sebeple özel yazılım paket programa göre daha avantajlıdır.


Ürünler Hakkında Sorular

farmasya.com'a geçişte eski bakiyelerimizi devam ettirebilir miyiz?

Daha önce kullandığınız ortak alım programından farmasya.com'a geçiş çok kolay! Eski bakiyelerinizi direkt olarak ekleyebilir, verilerinizde değişiklik olmadan yeni ortak alım yazılımınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

BaristaPOS kafe restoran yazılımı kurulumu ne kadar sürmektedir?

BaristaPOS cafe restaurant yazılımı son teknoloji tasarımı sayesinde yükleme, taşıma vs. işlemlerde büyük rahatlık sağlamaktadır. Kurulum 1 günde tamamen tamalanmış olup eğitimleri ile birlikte verilmektedir.

Kolay Perde ile müşterilere kampanya tanıtabilir miyim?

Brosoft Kolay Perde otomasyon ölçü sistemi ile kayıtlı carilerinize dilediğiniz gibi sms gönderebilirsiniz.